Streszczenia i opracowania lektur szkolnych klp klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki


Polecasz ten artykuł?TAK NIEUdostępnij


dla: Kulturalna Polska klp.pl

  Dowiedz się więcej
1  Romeo i Julia - streszczenie
2  Romeo i Julia - plan wydarzeń
3  Romeo i Julia z przymrużeniem okaKomentarze: Historia tragicznej miłości Romea i Julii

Dodaj komentarz (komentarz może pojawić się w serwisie z opóźnieniem)
Imię:
Komentarz:
 2019-01-09 16:39:41

"śmierć Romea i Julii"to jest cos nadzwyczajnego to coś co nigdy w tych latach XXI żaden zakochany by nie popełniłby tak szlachetnie jak Romeo dla swej kochanej Juli ktora czcił jak bóstwo . a w tych czasach panowie są tylko zapatrzeni w panie i nic więcej ,gdyby jego ukochana popełniła samobójstwo to ciekawe czy on tez by zrobił by to samo z miłości do niej ,napewno nie bo ta młodziesz w tych latach jest inna i nie kochają się tak jak Romeo i Julia którzy żyli nierozłączną miłością do siebie i nikt ich nie potrafił rozłączyć nawet sama śmierć .nic ich nie pokonało po smierci są już razem tak jak chcieli lecz wczesniej nie mogli bo przeszkadzali im w tym rodzice bo byli z dwóch zwaśnionych rodów które od wieków walczyły ze soba.


2019-01-07 17:17:02

Z tego co widać wielu ludzi nie zna się na takich dziełach. Ono przetrwało setki lat i nadal cieszy się popularnością. Jedna z najfajniejszych lektur. xDD zjb..!


2019-01-07 16:40:42

Ta ksiązka naprawdę mi sie podobała i z chęcią ja czytałam!zgadzam się z monią juz taich osób nie ma w dzisijeszych czasach nie ma takich "Romeów" którzy by oddali zycie za swoja dziewczynę w 21 wieku dla chłopaka sie liczy tylko czy dziewczyna jest ładna i tylko to ,rzadko chłopak naprawdę cierpi po starcie ukochanej..ale nigdy by sobie przez nią nieodebrał życia!! !! !!!!!!!!! to jest włśnie swiat dramatu W.Szekspira.;) bardzo fajna i fascynująca ksiązka!! polecam bardzo gorąco!!


2019-01-05 19:44:05

mi wogóle romeo i julia nie podpasowało... troche mi przypomina telenowele brazylijską. zakochali się od pierwszego wejrzenia i co, na 2 dzień już biorą ślub? to dosyć naciągane... fabuła mi nie odpowiada,ale reszta jest ok


2018-12-22 19:11:31

Jakieś rozklejone melodramaty Szekspira :p Osobiście książka jest spoko ;] Ale to jak on umiera dla niej a potem ona się budzi i widzi, że go nie ma to też odbiera sobie życie:/ Dla mnie to jest chore;] Praktycznie jak horror
Streszczenia książek
Tagi: