Streszczenia i opracowania lektur szkolnych klp klp.pl
Poniedziałek, 13 IV, Marcina, Idy
Facetka oddała prace klasowe z matematyki – znów w domu będzie pogadanka. Piroman na przerwie zaciął się w toalecie. By się uwolnić podpalił kosz na śmieci. Przyjechała straż pożarna i cała szkoła została ewakuowana. Po szkole chciałem odprowadzić Beatę do domu, ale pierwszy był Fifa. Taki z niego kolega!

Wtorek, 14 IV, Justyny, Berenika
Dziś ma nas odwiedzić szefowa Papiszona z mężem. Mamiszonowi od rana wszystko leci z rąk, a Małe Potwory są nieznośne. Odmówiły zjedzenia śniadania. W szkole same nudy. Wracając do domu już na klatce poczułem zapach spalenizny. Tak, Mamiszon, jak twierdzi tata, zdecydowanie nie powinien gotować. Od wejścia zostałem bezpodstawnie skrzyczany za niewytarcie butów i trzaskanie drzwiami. Ulotniłem się i wyszedłem z Ogryzkiem na spacer.
Wieczorem musiałem przebrać się w koszulę z kołnierzykiem. Kolacja była przepyszna. Może dlatego, że Mamiszon zrezygnował z popisów kulinarnych i zamówił jedzenie w pobliskiej restauracji. Szefowa Papiszona podarowała mi puzzle. Nie rozumiem czemu Mamiszon tak jej nie lubi!

Środa, 15 IV, Anastazji, Maro
Po drodze do szkoły obserwowałem jak spychacze przygotowują plac pod budowę wielkiego biurowca niedaleko naszego wieżowca. Oczywiście spóźniłem się i na nic zdały się tłumaczenia o tym, że jeśli kiedyś mam zostać inżynierem, już teraz muszę obserwować ich pracę. Pani Barszcz wpisała mi uwagę i zganiła za arogancję. A ja tylko chciałem się usprawiedliwić.
Na dużej przerwie odbył się apel. Dyrektor publicznie udzielił naganę Piromanowi. Jak ja mu współczuję! W domu będzie miał przechlapane.Polecasz ten artykuł?TAK NIEUdostępnij


  Dowiedz się więcej
1  Dynastia Miziołków - streszczenie w pigułce
2  Czas i miejsce akcji „Dynastii Miziołków”
3  Charakterystyka Miziołka